ESZA
A magyar kultúra napja
50782
post-template-default,single,single-post,postid-50782,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.1.3,borderland-child-child-theme-ver-1.0.0,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,smooth_scroll,grid_1300, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

A magyar kultúra napja

A Kulturális kavalkád elnevezésű programsorozat 6 rendezvényt foglal magába. Ennek első programjaként A magyar kultúra napja valósult meg.

2018. január 22-én A magyar kultúra napját ünnepeltük. E napon megemlékeztünk a Himnusz születéséről és bemutatásra kerültek a magyar irodalom és zene hatalmas tárházából versek és dalok. A faliújság és az ünnepi dekoráció harmonikusan kapcsolódott ehhez naphoz. A diákokon túl sok szülő és település lakói is élvezettel figyelték az előadást.