ESZA
Szüreti táncmulatság
50849
post-template-default,single,single-post,postid-50849,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.1.3,borderland-child-child-theme-ver-1.0.0,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,smooth_scroll,grid_1300, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

Szüreti táncmulatság

A pályázatot lezáró rendezvényen három néptánccsoport lépett fel. Gyöngyöshalászt a Gyöngyhalászok néptánccsoport képviselte. Mindegyik táncuk nagy sikert aratott. A végén vastapssal jutalmazta bemutatójukat a közönség. A tiszafüredi és a gyöngyösi néptáncosok is nívós produkciókat mutattak be. A több mint egy órás műsor kiváló hangulatot teremtett. A programot táncház zárta, melyen a közönség apraja-nagyja együtt táncolt a fellépőkkel.