ESZA
Kulturális kavalkád 2.
50909
post-template-default,single,single-post,postid-50909,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.1.3,borderland-child-child-theme-ver-1.0.0,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,smooth_scroll,grid_1300, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 
Kulturális kavalkád

Kulturális kavalkád 2.

2019-ben a magyar kultúra napjával indult kulturális barangolásunk. A színvonalas műsor a magyar kultúra sokféleségét mutatta be.

Kulturális kavalkád

Március 15. megünneplése, az ott látott műsor nemzeti identitásunk megerősítését méltóképpen mutatta be.

Március 15.

Anyák napján sok édesanya és nagymama jött el és meghatódva nézte gyermeke, unokája által elszavalt verseket, hallgatta éneküket, gyönyörködött táncukban.

Anyák Napja

Az év végi gálán volt vers, mese, ének, hangszeres bemutató és sok-sok tánc. A legkisebbek népi gyermekjátékokat adtak elő. A nagyok fergeteges néptánccal örvendeztették meg a nézőket. A társastánc is nagy sikert aratott.

gála

Az Összetartozás napja a Kárpát-medencében lakó magyarokat szólítja meg. Az elhangzott dalok ezt az érzést erősítette meg minden hallgatóban.